Аграрлы колледжге келген көктем күндері спорт алаңында жеңістер мен табыстарға қол жеткізер кезең болды. Жаттықтырушы О.А. Рахимовтың басшылығымен жігіттер командасы Есіл ауданы Петровка ауылында өткен Солтүстік Қазақстан облысы  колледждерінің студенттері арасындағы теннис бойынша жарыстарға қатысты. Ескендір Мирас, Ережепов Шынболат, Жасұлан Ғалымбек және Қуандық Әділет керемет ойын көрсетті. Қыздар арасында 2-курс студенттері Люшина Алина мен Қасымова Камила жақсы нәтижелерге қол жеткізді. Жарыстың қорытындысы бойынша біздің команда 1-ші орынды жеңіп алды.

Петропавл қ. Қазақстан Республикасының Ұлттық гвардия әскери институтында өткен «Жас Ұлан» жыл сайынғы облыстық спартакиадасында АӘД пәнінің мұғалімі Ж.Ш.Омаровтың жетекшілігімен бірінші рет қатысқан колледж студенттерінің құрама командасы қолданбалы-әскери спорт түрінен жетістіктер қоржынын толықтыруды жалғастырды.

Байқау мүмкіндігінше әскерге жағдайға жақын болғанын атап өту керек. Өңірдің ең мықты командаларымен күресте біздің «Арыстан» бөлімі лайықты жарысты. Жасұлан Ғалымбек пен Ережепов Шынболат кедергілерден өтіп, жақсы спорттық дайындықты көрсетті, ал Дмитрий Степаненко гранатаны лақтырған кезде үздік деп танылды. Жалпы алғанда, колледждің құрама командасы үздік саптық даярлықты, азаматтық қорғаныс білімдерін, автоматты бұзуда және жинауда үздік нәтиже көрсетті. Ойынның нәтижесі бойынша біздің балалар үшінші орынды иеленді.

Жеңімпаздарды лайықты жеңістерімен құттықтаймыз, алда жаңа табыстар мен биік жетістіктер тілейміз. Тимирязев ауданының білім бөлімінің басшысы А.Т.Күзеубаевқа, шаруа қожалықтарының басшылары М.И.Залевскийге және А.В.Кашинге осы сапарды ұйымдастырғандары үшін алғысымызды білдіреміз.

.