2019 жылғы 27 мамырда «Тимирязев аграрлы-техникалық колледжі» КММ сынып сағаттар аясында ТМД - дағы Кітап жылына арналған бірыңғай сабақ болды. Сабақ 1-2 курс студенттерін қамтыды.

Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы кітаптар жылына арналған ТМД-ға қатысушы мемлекеттердің білім беру мекемелерінде бірыңғай сабақ өткізу бойынша Әдістемелік ұсынымдарға сәйкес, сабақтың мақсаты оқушылардың оқу мәдениетін және ақпараттық мәдениетін жақсарту, оқуға деген қызығушылығын арттыру, оқу саласындағы өздігінен зерттеу және жобалау жұмыстарын қосу болды.

Сабақтың бір бөлігі ретінде оқушылар «Кітаптар басқа жандарға және басқа ұлттарға ашылған есік» тақырыбында шағын эссе жазды.

Сабақтың соңында колледж студенттері кітапханаға барып, жаңа басылымдармен танысты.