Тіл-халықтың жаны

Қазақстан халықтарының тілдері күнін мерекелеу аясында колледжде қазақ, орыс және ағылшын тілдерінің үздік білгірлерін анықтауға бағытталған бірқатар іс-шаралар өткізілді.

Қазақ тілі мен Қазақ әдебиеті пәнінің оқытушысы Д.Құдабаеваның жетекшілігімен студенттер қазақ халқының ұлттық тілін, салт-дәстүрін білумен жарысты. "Алаш" командасы жеңімпаз атанды. Бұл құраманың балалары қазақ қайраткері Ахмет Байтұрсыновтың өмірбаяны мен шығармашылығы туралы тамаша білімдерін көрсетті

"Сен орыс тілін білесің бе" викторинасында 2 курс "Жандос" құрама командасы жеңімпаз атанды, 1 курс "Викинг"командасына 2-ші орын берілді. Сайыс барысында балалар орфография және пунктуация, мақал-мәтелдер, ребустарды шешу кезінде тапқырлық көрсетті.

1 курс құрама командасы ағылшын тілін жақсы білді. Студенттер арасында белсенді жұмысқа бағытталған ойын тренингі өткізілді. Балалар орфографиялық сауаттылықта, ағылшын сөздерінің дұрыс айтылуында, тіл тарихын білуде жарысты.

Іс-шара соңында барлық қатысушылар тәтті сыйлықтармен марапатталды