27 қыркүйекте "Тимирязев агротехникалық колледжі" КММ-де білім беру мекемелерінде балалар мен жасөспірімдер қарым-қатынасындағы қатыгездіктің алдын алу мақсатында 1-2 курс студенттерімен "жасөспірімдердің қатыгездігі және буллингі, себептері мен шешу жолдары" атты іс-шара өткізілді. Іс-шара барысында келесі міндеттер шешілді:

* Буллингке қарсы тұру және сыныптағы достық қарым-қатынас.

* Балалардың қорлау, қорқыту, психологиялық зорлық-зомбылық сияқты ұғымдарға теріс қатынасын қалыптастыру.

Іс-шара педагог-психолог А.В. Леонтьеваның Бірыңғай сенім телефоны туралы ақпаратынан басталды. Студенттерге тәулік бойы хабарласуға болатын телефон нөмірлері бар парақшалар таратылды. Содан кейін студенттерге "буллинг дегеніміз не, буллинг түрлері, ықтимал буллердің жағымсыз сипаттамалары"презентациясы көрсетілді.

Сенімді әңгіме барысында студенттер колледжде

Достық ұжым бар екенін атап өтті. Іс-шара соңында студенттер жыл ұранын орындады-п